oaza rodzin

Oaza Domowego Kościoła

Wspólnotę Kościoła Domowego Ruchu Światło-Życie naszej parafii stanowi 20 małżeństw skupionych w czterech kręgach.

Spotkania poszczególnych kręgów odbywają się w domach raz w miesiącu, wszystkich zaś gromadzi wspólna Eucharystia w kaplicy. Zapraszamy małżeństwa do włączenia sie w tę wspólnotę!

spotkania
zespol muzyczny

Duszpasterstwo Absolwentów

Wspólnota „Droga” jest grupą młodych osób, które niedawno temu zakończyły studia. Pracujemy i mieszkamy w Trójmieście. Część z nas żyje w małżeństwie.

Gromadzimy się trzy razy w miesiącu chcąc budować nasze życie wiary. Modlitwa i Pismo Święte dają nam siłę i odwagę na nasze codzienne życie.


Gdzie i kiedy?

Spotykamy się w 1. 2. i 3. wtorek miesiąca na Mszy parafialnej o godz. 19.00 w kościele.

Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie w salce na 1. piętrze Domu Parafialnego.

Naszym opiekunem jest ks. Andrzej Dańczak

chor

Chór im. Karola Szymanowskiego

Nasz Chór to wiele osób, dla których pasją jest muzyka. Realizując tę pasję staliśmy się członkami Chóru, który staramy się ubogacać swoją osobowością, a przede wszystkim naszymi głosami.

To właśnie dzięki chórzystom może istnieć to dzieło. Poświęcony przez nich czas owocuje wspaniałymi wykonaniami i radością dzielenia się muzyką. Aby koncerty mogły zachwycać jeszcze bardziej, nawiązujemy współpracę ze znamienitymi artystami.

chor
trzewzwosc

Katolickie Centrum Trzeźwości

Służymy tym, którzy szukają pomocy dla siebie i innych, chcących wyzwolić się z uzależnień (informacje oraz wspólnoty samopomocowe AA, Al-Anon). Pragnącym pogłębić swoją wiarę, żyć duchem katolickim realizując katolickie zasady życia chrześcijańskiego (katechezy, spotkania biblijne, Eucharystia). Oraz tym, którzy chcą uzyskać pomoc psychologiczną (punkt konsultacyjny) Wszystkim, którzy chcą na trzeźwo spędzać z rodziną wolny czas (pielgrzymki, wieczorki taneczne, itd.)

trzezwosc

Duszpasterstwo dorosłych:

Kapłani z naszej Parafii zapraszają do Kręgów Rodzin wiecej
ribbon

JP II o rodzinie

Pośród tych wielu dróg rodzina jest drogą pierwszą i z wielu względów najważniejszą.
bł. Jan Paweł II