kairos

Kairos wspólnota SNE

Szukasz Boga? Nie!!! To Bóg szuka Ciebie! Pozwól Mu się odnaleźć. Zapraszamy Cię na spotkania naszej wspólnoty. Dużo modlitwy, dużo śpiewu i dużo radości to cechy charakterystyczne naszych spotkań.

Ale to nie wszystko. Ponieważ nie możemy nie mówić o tym, co Bóg uczynił w życiu każdego z nas, staramy się głosić Jego orędzie Miłości. Aby każdy mógł zachwycić się prawdą, że jest kochany przez Boga.

100% dobrze spędzonego czasu, to czas przeżyty z nami. Przyjdź!

Kiedy i gdzie?

Wtorki, godzina 19.00

Kaplica Domu Katechetycznego

da

DA "Na Czarnej"

Duszpasterstwo gromadzi studentów z trójmiejskich uczelni. Pochodzimy zarówno z Gdańska jak i innych miejsc Polski mieszkając w akademikach lub na stancjach.

Podczas studiów chcemy także kształtować naszą wiarę i postawę chrześcijanina. Uczymy się od tego, który jest prawdziwym Mistrzem - Jezusa Chrystusa. Zajrzyj do nas!

Spotkania dyskusyjne, modlitwa, filmy, rajdy, pomoc charytatywna i inne.

da duszpasterstwo
zespol muzyczny

Zespół muzyczny

Co tydzień gromadzimy się w salce, aby szlifować swoje umiejętności muzyczne. Ale również po to by razem z naszym opiekunem ks. Mariuszem dzielić się wiarą.

Owoce naszych wysiłków są dostrzegalne i "dosłyszalne" na młodzieżowej Mszy św. w niedzielę, o godz. 11.00.

Zapraszamy wszystkich w wieku gimnazjalnym, którzy chcą nas wspomóc muzycznie, a może przede wszystkim też tych, którzy chcą się przekonać, że wiara nie musi być fikcją.

zespol muzyczny

Duszpasterstwo młodzieży:

Zapraszamy na spotkania wspólnoty Kairos. Zaproszeni mlodziż, studenci, mlodzież pracująca i Ty :) wiecej
ribbon

Bóg jest!

Jeżeli chcesz Go poznać, być może drogą do tego stanie się dla Ciebie nasza wspólnota. Przyjdź!