Ogłoszenia parafialne - 24 września

  1. Liturgiczna Służba Ołtarza zaprasza wszystkich chłopców, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów lub lektorów na spotkanie w salce w piątek o godzinie 17.00. 

  2. Uczniów szkół ponadgimnazjalnych zapraszamy na spotkania wspólnoty młodzieżowej Warriors of light, które odbywają się w poniedziałek o godzinie 19.30.

  3. Spotkanie Apostolatu Cudownego Medalika odbędzie się dziś w kaplicy o godz. 17.00.

  4. Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy październik, miesiąc szczególnie poświęcony Maryi. Zapraszamy na codzienne nabożeństwa różańcowe w kościele o godz. 18.30. różaniec dla dzieci będzie w każdy wtorek i piątek października o godz. 17.00 w kaplicy.

  5. Nabożeństwo Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 18.00.

  6. Od disiejszej niedzieli odprawiamy Mszę św. o godz. 19.30 w kaplicy. Szczególnie zapraszamy studentów i młodzież pracującą.

  7. Zapraszamy na nabożeństwa i spotkania modlitewne z grupami parafialnymi według porządku umieszczonego w gablotach i na stronie internetowej.

  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej w sklepiku przy kościele. Szczególnie polecamy miesięcznik L’osservatore Romano, a także nasz parafialny biuletyn „Wokół Serca”, który można odebrać za dowolną ofiarę przy głównym i bocznym wyjściu z kościoła.

  9. Zapraszamy do naszej kawiarni, która jest czynna w każdą niedzielę od godz. 9.30 do 14.00. Polecamy bardzo dobre ciasto, różne rodzaje kaw i herbat oraz gofry.

Wszystkie ogłoszenia znajdują się w gablotkach i na naszej stronie internetowej www.nsjwrzeszcz.pl

Ogrzewanie kościoła

 


Spotkanie wspólnoty KAIROS:

Wspólnota Kairos (młodzieżowo-studencka) zaprasza na spotkania w każdy wtorek o godz. 18.45
ribbon