Ogłoszenia parafialne 12.09.2021

   1. Nabożeństwo Wspólnoty Żywego Różańca odbędzie się dziś o godz. 18.15 w kościele. Zapraszamy członków i sympatyków modlitwy różańcowej.

   2. Dziś przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na leki nowej generacji ratujące życie jednej z dziewic konsekrowanych naszej Archidiecezji, Marty Chrzan, zmagającej się z mukowiscydozą. Obecnie Marta walczy o życie. Zachęcamy do wsparcia.

   3. Rozpoczyna się przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla młodzieży klas pierwszych szkół średnich. Zapraszamy na pierwsze spotkanie kandydatów wraz z rodzicami dziś o godz. 18:00 do kaplicy w Domu katechetycznym. 

   4. Rozpoczynamy przygotowanie dzieci klas trzecich do przyjęcia Pierwszej Komunii św. Zapisy dzieci odbędą się w najbliższy wtorek i czwartek w godz. od 17.00 do 18.00 w Sali nr 5 w domu katechetycznym. Przypominamy, że dzieci przyjmują pierwszą Komunię św. w parafii swojego miejsca zamieszkania, niezależnie od tego gdzie znajduje się szkoła.

   5. Jutro przypada kolejny Dzień fatimski, zapraszamy na różaniec z procesją bezpośrednio po Mszy św. o godz. 19.00.

   6. Osoby pragnące czytać Słowo Boże na Mszy św. zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę na godzinę 18.00 do salki akademickiej.

   7. W najbliższy wtorek będziemy przeżywać Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w środę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. Zachęcamy do udziału w Mszy św. w te dni.

    

   Wszystkie informacje i ogłoszenia można znaleźć na naszej stronie internetowej oraz stronie na facebooku „Parafia NSJ Wrzeszcz”, a także w gablotach i naszym biuletynie Wokół Serca, który można nabyć za dowolną ofiarę przy głównym i bocznym wyjściu z kościoła. W zakrystii można nabyć także Gościa Niedzielnego i L’osservatore Romano.

 


Odwiedź nas na Facebooku. Eucharystia "na żywo" more
ribbon