Ogłoszenia parafialne 6 września 2020

  1. Od dziś odprawiamy Msze św. niedzielne do kaplicy. o godz. 11.00 zapraszamy na Mszę św. dzieci, a o 12.00 przedszkolaków z rodzicami.

  2. Dziś zapraszamy na nabożeństwo Żywego Różańca do kościoła na godz. 18.15.

  3. W najbliższy czwartek Msza św. o godz. 19.00 będzie odprawiona w intencjach zbiorowych za zmarłych. Intencje można składać w zakrystii lub w biurze parafialnym.

  4. W najbliższy piątek zapraszamy na pierwszą po wakacjach zbiórkę ministrantów i kandydatów na ministrantów. Zbiórka odbędzie się w sali ministranckiej o godz. 19.30.

  5. Zapraszamy do włączenia się do grupy dorosłych ministrantów pełniących służbę przy ołtarzu w niedziele i w tygodniu. Zaproszenie kierujemy do studentów, osób pracujących a także do osób na emeryturze. Spotkanie odbędzie się w środę po Mszy św. wieczornej o godz. 19:45 na 1. p. Domu Katechetycznego. Osoby zainteresowane mogą też zgłosić się lub zadać pytanie poprzez e-mail parafialny, do czego zachęcamy.

  6. Młodzież klas pierwszych liceum zapraszamy do rozpoczęcia przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek 18 września. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 19.00. Po Mszy św. będzie krótkie spotkanie organizacyjne, a następnie młodzież będzie uczestniczyć w Diecezjalnym Wieczorze Modlitwy Młodych w naszym kościele.

  7. Wszystkie informacje i ogłoszenia można znaleźć na naszej stronie internetowej oraz stronie na facebooku „Parafia NSJ Wrzeszcz”, a także w gablotach. W zakrystii można nabyć także Gościa Niedzielnego i L’osservatore Romano.

 


Odwiedź nas na Facebooku. Eucharystia "na żywo" more
ribbon