Ogłoszenia parafialne - 17 listopada 2019

  • Przygotowujemy się parafialnych misji, które odbędą się w pierwszym tygodniu adwentu od niedzieli 1 grudnia do piątku 6 grudnia. Już dziś zapraszamy do przeżycia tego szczególnego czasu.

  • W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. O godz. 13.00 Msza św. będzie sprawowana w intencji śp. ks. Józefa Zator Przytockiego w 41 rocznicę jego śmierci. Po Mszy św. odbędzie się koncert naszego Chóru Towarzystwa Śpiewaczego im. Karola Szymanowskiego oraz Orkiestry Morskiego Oddziału Straży Granicznej. Serdecznie zapraszamy na te wydarzenia.

  • Rozpoczynamy w parafii roznoszenie opłatków wigilijnych. Opłatki będą roznosić członkowie Duszpasterstwa Akademickiego posiadający pisemne upoważnienie. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na spłatę ogrzewania w kościele. Serdeczne Bóg zapłać.

  • Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na dzisiejszą tacę, które są przeznaczona na prace inwestycyjno – remontowe przy parafii i spłatę ogrzewania kościoła.

  • Zapraszamy na nabożeństwa i spotkania modlitewne z grupami parafialnymi.

  • Zapraszamy do naszej kawiarni na pyszne ciasto, różna rodzaje kawy i herbaty oraz na gofry. Kawiarnia jest czynna w niedzielę od 9.30 do 13.00.

  • Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć L’Osservatore Romano i Gościa Niedzielnego. Przy głównym i bocznym wyjściu z kościoła jest nasz biuletynu Wokół Serca.

 W zakrystii można także nabyć nowy numer czasopisma biblijnego Galilea.
Ogłoszenia Duszpasterstwa Akademickiego

Duszpasterstwo akademickie "Na Czarnej" zaprasza studentów i młodzież pracującą na spotkania według tygodniowego harmonogramu. Oprócz stałych punktów:
- w poniedziałek (18 listopada) godz. 19.00 – Kurs Alfa;
- w środę (20 listopada) godz. 19.00 - msza święta w kaplicy, a po niej spotkanie w salce z cyklu „Środa z przypowieściami” („Przypowieść o miłosiernym Samarytaninie”);
- w czwartek (21 listopada) godz. 19.45 – spotkanie formacyjne grupy mężczyzn;
- w sobotę (23 listopada) – dzień skupienia dla stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
Więcej informacji na stronie www.naczarnej.pl   

 

 


ribbon