Ogłoszenia parafialne - 22 kwietnia 2018

  • Dziś na całym Pomorzu odbywa się akcja Pola Nadziei, która propaguje idee opieki hospicyjnej i niesienia pomocy innym. Przed kościołem wolontariusze prowadzą zbiórkę na Trójmiejskie hospicja, zachęcamy do wsparcia tych dzieł.

  • Jutro będziemy przeżywać uroczystość św. Wojciecha, który 1021 lat temu chrzcił Gdańszczan i jest głównym patronem naszej Archidiecezji. Zachęcamy do udziału w Mszy św. według stałego porządku.

  • Rocznica Pierwszej Komunii św. w tym roku odbędzie się 10 czerwca podczas Mszy św. o godz. 11.30.

  • Towarzystwo Śpiewacze im. K. Szymanowskiego czyli nasz chór  organizuje w dniach 13 - 16 czerwca br. wycieczkę do Poczdamu i Berlina. W programie m.in jest obecność  na spektaklu  opery W. A. Mozarta "Czarodziejski flet" w Berlin Staadsoper. Zainteresowanych prosimy o kontakt w Sali Prób  (Dom Parafialny  I piętro)

  • Zapraszamy na nabożeństwa i spotkania modlitewne z grupami parafialnymi.

  • Zapraszamy do naszej kawiarenki, która czynna jest o godz. 9.30 do 13.30. polecamy zawsze świeże ciasto, różne rodzaje kawy i herbaty oraz gofry.

  • Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej w sklepiku przy kościele. Szczególnie polecamy L’Osservatore Romano oraz dwumiesięcznik biblijny Galilea. Nasz biuletyn Wokół Serca jest wyłożony przy bocznym i głównym wyjściu z kościoła.

Ogłoszenia Duszpasterstwa Akademickiego

Duszpasterstwo akademickie "Na Czarnej" zaprasza studentów na spotkania według stałego programu tygodniowego. Oprócz stałych punktów:
- w poniedziałek (23 kwietnia) godz. 19.00 – „Ziarna Eucharystii” – wielkopostny cykl spotkań o mszy świętej (spotkanie 7 – „Wyznanie wiary i modlitwa wiernych”);
- w środę (25 kwietnia) godz. 19.00 – msza św. akademicka w kaplicy, a po niej spotkanie formacyjne w salce;
- sobota (28 kwietnia) – środa (2 maja) – Majówka Akademicka „Szlakami Karola Wojtyły”.

Szczegółowe informacje na stronie  www.naczarnej.pl

 

 


Spotkanie wspólnoty KAIROS:

Wspólnota Kairos (młodzieżowo-studencka) zaprasza na spotkania w każdy wtorek o godz. 18.45
ribbon