Ogłoszenia parafialne - 16 lutego 2020

  • W środę tradycyjnie o godz. 18.30 nowenna do Matki Boskiej Miłosierdzia. Prośby i podziękowania można składać do skrzynki przy lewym bocznym ołtarzu. Po nowennie Msza Święta przed obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej.

  • Chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o godz. 17.30.

  • W przyszłą niedzielę, 23 lutego, rozpocznie się 53. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Szczególną modlitwą ogarniemy wszystkich dotkniętych tym nałogiem oraz ich rodziny.

  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś polecamy szczególnie nowy numer Gościa Niedzielnego, w którym znajduje się ciekawy artykuł ukazujący historię naszej parafii. Ciekawostką jest, iż w naszej kolegiacie aż czterokrotnie modlił się kardynał Stefan Wyszyński, Prymas Tysiąclecia. Tygodnik można nabyć w zakrystii, a przy głównym i bocznym wyjściu dostępny jest również nasz parafialny biuletyn Wokół Serca.

  • Zapraszamy do naszej kawiarni, która znajduje się przy kaplicy w domu katechetycznym. Polecamy domowe ciasto oraz różne rodzaje kawy i herbaty. Kawiarnia jest czynna w niedzielę od 10.00 do 13.00.

Ogłoszenia Duszpasterstwa Akademickiego
Duszpasterstwo akademickie "Na Czarnej" zaprasza studentów i młodzież pracującą na spotkania według tygodniowego harmonogramu:
- we wtorek (18 lutego) godz. 18.00 – Caritas akademicka;
- w środę (19 lutego) godz. 19.00 - Msza święta w kaplicy, a po niej spotkanie w salce;
- w czwartek (20 lutego) godz. 19.45 – spotkanie formacyjne grupy kobiet;
- w piątek (21 lutego) godz. 19.00 – modlitwa w duchu Taize.

Więcej informacji na stronie www.naczarnej.pl

 


ribbon