Ogłoszenia parafialne 16.01.2022

  1. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Parafian z kolejnych ulic naszej parafii. W tym roku nie odbywają się odwiedziny duszpasterskie czyli kolęda więc zachęcamy do wspólnej modlitwy w kościele. W najbliższym czasie odbędą się Msze św. według następującego porządku:

  Poniedziałek 17.01. – za mieszkańców ul. Batorego i Sosnowej

  Środa 19.01. – za mieszkańców ul. Jaśkowa Dolina

  Piątek 21.01. – za mieszkańców ul.: Hallera, Trubadurów, Miszewskiego, Piramowicza, Wyspiańskiego, Konarskiego, Uphagena

  Poniedziałek 24.01. – za mieszkańców ul.: Zawiszy Czarnego, Danusi, Czarnieckiego, Białej, Wajdeloty

  Cały program Mszy św. jest umieszczony w gablotach i na stronie na Facebooku.

  • Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy, w każdy piątek od godz. 18.00 do 19.00 w kaplicy. Wyjątkiem będzie zawsze pierwszy piątek miesiąca, kiedy adoracja będzie w kościele.

  • Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Synodu o kolegialności, które odbędzie się w poniedziałek 24 stycznia o godz. 20.00 w kawiarni w domu parafialnym. Tematem spotkania będzie „Kościół który boli”.

  • Zapraszamy na koncert kolęd, który odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 14. Wystąpi nasz chór Tow. Śpiewaczego im. Karola Szymanowskiego oraz chór Crux Fidelis z parafii św. Krzyża.

  • Wszystkie informacje i ogłoszenia można znaleźć na naszej stronie internetowej oraz stronie na facebooku „Parafia NSJ Wrzeszcz”, a także w gablotach i naszym biuletynie Wokół Serca, który można nabyć za dowolną ofiarę przy głównym i bocznym wyjściu z kościoła. W zakrystii można nabyć prasę katolicką.

   

Ogłoszenia Duszpasterstwa Akademickiego "Na Czarnej"

  • W środę 19 stycznia - zapraszamy na  Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 18.30 z możliwością spowiedzi św. O godz. 19.00 rozpoczynamy celebrowanie Mszy św. akademickiej, a na 19.45 zapraszamy do salki akademickiej na spotkanie z Ewangelią św. Marka - Stanąć po stronie Jezusa 
  • W czwartek 20 stycznia na godz. 19.00 - zapraszamy na spotkanie z gościem. Podróż w głąb siebie, czyli o tym, jak zdobyć duchowy Mount Everest. Spotkanie poprowadzi pani Dorota Dźwig, doktor teologii, specjalistka z duchowości karmelitańskiej. 
  • W piątek 21 stycznia w ramach dyżuru duszpasterskiego można skorzystać z  sakramentu spowiedzi św. lub rozmowy w godz. od 18.00 do 19.30 w salce przy kaplicy. Godzinę spotkania można umówić osobiście lub mailowo: pasterz@naczarnej.pl. Tego dnia zapraszamy również  na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 15.00 do 19.00.
  • Szczegółowy Rozkład Tygodnia i więcej informacji na temat Duszpasterstwa Akademickiego "Na Czarnej" można znaleźć na stronie internetowej: http://www.naczarnej.pl/, a także na facebooku: https://pl-pl.facebook.com/pg/naczarnej/community/.

Odwiedź nas na Facebooku. Eucharystia "na żywo" more
ribbon