Ogłoszenia parafialne - 19 maja 2019

  • Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwa majowe, codziennie o godz. 18.30.

  • Dziś przed kościołem przedstawiciele naszego chóru Towarzystwa Śpiewaczego im. Karola Szymanowskiego zbierają ofiary na organizację koncertu Maryjnego, który odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00. Już dziś serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.

  • Przez cały tydzień, do piątku włącznie, dzieci które wczoraj i dziś przyjęły po raz pierwszy Komunię św. będą miały swój Biały Tydzień. Zapraszamy dzieci, rodziców, przyjaciół i wszystkich parafian do wspólnej modlitwy podczas Mszy św. o godz. 17.00.


  • W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 odbędzie się Msza św. w rocznicę przyjęcia Pierwszej Komunii św. dzieci klas 4 zapraszamy na spotkanie we wtorek i piątek na godz. 16.00 do kościoła.

  • Młodzież, która przyjęła w tym roku bierzmowanie zapraszamy na spotkanie w najbliższy czwartek o godz. 18.00 w kaplicy.

  • młodzież klas 8, która przyjmie sakrament bierzmowania w przyszłym roku, zapraszamy na rozpoczęcie przygotowań we wtorek 28 maja o godz. 18.00 do kaplicy.

  • Zapraszamy na nabożeństwa i spotkania modlitewne z grupami parafialnymi.

  • Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć L’Osservatore Romano, Gościa Niedzielnego i dwumiesięcznik biblijny Galilea. Przy głównym i bocznym wyjściu z kościoła można nabyć za dowolną ofiarę nasz biuletyn Wokół Serca.

Ogłoszenia Duszpasterstwa Akademickiego
Duszpasterstwo akademickie "Na Czarnej" w tym tygodniu zaprasza studentów na spotkania:
- we wtorek (21 maja) godz. 18.00 – Caritas akademicka;

- w środę (22 maja) godz. 19.00 - msza św. akademicka w kaplicy, a po niej spotkanie w salce z przedstawicielami Wspólnoty L’Arche z Gdyni na temat ich przyjaźni i pracy z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie;

- w czwartek (23 maja) godz. 19.45 – spotkanie formacyjne grupy kobiet.

 

 


Spotkanie wspólnoty KAIROS:

Wspólnota Kairos (młodzieżowo-studencka) zaprasza na spotkania w każdy wtorek o godz. 18.45
ribbon