Ogłoszenia parafialne - 9 lutego 2018

  • Uczniowie rozpoczynają ferie zimowe. Życzymy dobrego wypoczynku. W naszej parafii niedzielne i codzienne Msze św. będą odprawiane według normalnego planu, także w kaplicy.

  • Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na prace inwestycyjno – remontowe przy parafii oraz na spłatę instalacji ogrzewania kościoła. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać.

  • Jutro, 11 lutego, przypada Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00, podczas której udzielimy wszystkim chętnym sakramentu namaszczenia chorych. Prosimy o umożliwienie uczestnictwa w tej Eucharystii także tym z naszych rodzin, przyjaciół lub sąsiadów, którzy rzadko wychodzą z domu.

  • W naszej parafii powstaje grupa dorosłych mężczyzn, którzy pragną pełnić posługę przy liturgii. Najbliższe spotkanie tej grupy odbędzie się we wtorek 12 lutego o godz. 19.30 w salce nr 5 na pierwszym piętrze domu katechetycznego. Zapraszamy zarówno byłych ministrantów jak i osoby bez takiego doświadczenia.

  • W najbliższy czwartek Msza św o godz. 19.00 zostanie odprawiona w intencjach zbiorowych za zmarłych. Intencje można składać w zakrystii i w biurze parafialnym.

  • Zapraszamy na nabożeństwa i spotkania modlitewne z grupami parafialnymi.

  • Kawiarnia jest dziś nieczynna.

  • Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć L’Osservatore Romano, Gościa Niedzielnego i dwumiesięcznik biblijny Galilea. Przy głównym i bocznym wyjściu z kościoła można nabyć za dowolną ofiarę nasz biuletyn Wokół Serca.

Ogłoszenia Duszpasterstwa Akademickiego
W tym tygodniu Duszpasterstwo akademickie "Na Czarnej" zaprasza studentów na spotkania:
- we wtorek (12 lutego) godz. 18.00 – Caritas akademicka – przygotowanie posiłku dla najbiedniejszych;
- w środę (13 lutego) godz. 19.00 – msza św. akademicka w kaplicy, a po niej spotkanie w salce.
Szczegółowe informacje na stronie www.naczarnej.pl

 

 


Spotkanie wspólnoty KAIROS:

Wspólnota Kairos (młodzieżowo-studencka) zaprasza na spotkania w każdy wtorek o godz. 18.45
ribbon