Ogłoszenia parafialne V Niedziela Zwykłą 5 lutego 2023 r.

  1. Nabożeństwo Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w kościele.
  2. W najbliższy czwartek Msza św. o godz. 19.00 będzie odprawiana w intencjach zbiorowych za zmarłych. Intencje można składać w zakrystii i w biurze parafialnym.
  3. W najbliższą sobotę 11 lutego będziemy przeżywać wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na Mszę św. w intencji osób chorych o godz. 10.00. podczas Mszy św. będzie można przyjąć sakrament namaszczenia chorych. Zachęcamy żeby w miarę możliwości pomóc w przybyciu do kościoła bliskim chorym.
  4. Ogłoszenia parafialne wywieszone są w gablotach, na stronie internetowej, na stronie na Facebooku, a także w biuletynie Wokół Serca. Prasa katolicka dostępna w zakrystii. Szczególnie polecamy najnowszy numer czasopisma biblijnego Galilea w cenie 12 zł.

Ogłoszenia Duszpasterstwa Akademickiego

  1. Zapraszamy na Mszę św. Akademicką do kaplicy w domu parafialnym dzisiaj na godz. 19.30. Od godz. 19.00 możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi św. Zapraszamy również na próbę grupy muzycznej w salce akademickiej o godz. 18.15.
  2. W poniedziałek 6 lutego zapraszamy studentów do salki akademickiej na godz. 19.00. na kurs: Jak rozeznawać w codzienności wolę Boga?
  3. Szczegółowy Rozkład Tygodnia i więcej informacji na temat Duszpasterstwa Akademickiego "Na Czarnej" można znaleźć na stronie internetowej: http://www.naczarnej.pl/, a także na facebooku: https://pl-pl.facebook.com/pg/naczarnej/community/